ART / Oil paintings / Oil painting 13093296
nr 1309 3296
OIL PAINTING
Orbán, Liggande modell, signed. Oil on canvas, 74x140,
Oidentifierad konstnär. Liggande modell. Signerad Orbán. Olja på duk, 74x140 cm
3000
SEK 2800
Monday February 24 2020
at 20:28:32
23/2 10:31:53
2.600 kr
24/2 20:23:09